Facebook

Wzornictwo

26.09.2011Alfred Coffee Table

Alfred Coffee Table
Tagi: design, inspirację, meble, stolik, wzornictwo

Alfred Coffee Table to projekt autorstwa Bonaguro Giorgio. Jest to stolik do kawy odznaczającym się na tle innych ciekawym konceptem formy.

Stolik ten ma  swoim kształtem przypominać palce kelnera niosącego w restauracji tacę z zamówionymi specjałami. Dostępny jest w niezwykle wielu różnych kolorach i z pewnością zostanie idealnie dopasowany do każdego rodzaju wnętrza. Drobna i delikatna forma mebla  z pewnością spodoba się fanom spokojnych popołudniowych sesji relaksacyjnych przy kawie.

Stolik prezentuje się elegancko w wersji jednolicie białej i nieco bardziej oryginalnie w wersji kolorowej, zatem w zależności od typu wnętrza czy też upodobań możemy zastanowić się, w którym miejscu naszego domu będzie prezentował się najlepiej. Funkcja tego stolika nie jest rzecz jasna ściśle określona i nie do ominięcia – równie dobrze może stać się on zabawką dla dzieci bawiących się w dom. Być może nie zadowoliłoby to projektanta, ale na szczęście nie będzie on kontrolował sposobu użycia swojego projektu. Chyba…

Via tevami.com

Autor: tomek

OcenaGaleria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się