Facebook

Architekci wnętrz

Primavera Home Atelier

Adres
Brzeska 170A, 21-500 Biała Podlaska
branża
Architekci wnętrz
telefon
536 331 681
telefon komórkowy
536 331 681
e-mail
info@primavera-home.com
strona internetowa
http://primavera-home.pl/

Firma PRIMAVERA HOME funkcjonuje na zasadzie meblowego atelier - wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, oferujemy im niepowtarzalne, unikatowe kolekcje mebli, oświetlenia i akcesoriów wykończeniowych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z niezwykłą starannością, aby końcowy efekt zamówienia przerastał jego wszelkie oczekiwania.

Oferowane przez nas meble tapicerowane i meble stalowe są wysokiej jakości meblami produkowanymi typowo pod zamówienie. Ich wysoka jakość pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata. Wychodzimy naprzeciw panującym trendom, jednocześnie łącząc je z elementami klasyki, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną i różnorodną, skierowaną zarówno do osób, które pragną swoim pomieszczeniom nadać szczyptę elegancji i szyku, jak i do tych, którzy szukają inspiracji w ciepłym stylu prowansalskim i shabby chic.

Gwarantujemy, że dokonując zakupu w naszym sklepie, otrzymają Państwo produkty, które rozświetlą każde wnętrze i sprawią, że nabierze ono niepowtarzalnego, wyjątkowego wyglądu.